Правила прийому

Правила прийому дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу

1.  Зарахування учнів до загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі.

2.  Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична картка встановленого зразка.
  • документ, що підтверджує місце проживання дитини

Якщо до першого класу збирається дитина з особливими потребами, її батьки мають надати школі документ (оригінал), який підтверджує стан дитини. Це – висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновок психолого-медико-педагогічної консультації (за наявності).

2. Батьки дітей, зареєстрованих у районі, закріпленому за певним загальноосвітнім закладом, можуть надсилати електронні заяви на адресу   [email protected] ,   починаючи з 16 січня 2024 року і до 31травня 2024 року.

3. Бажано надати у вибрану шкільну установу оригінали документів до 20 березня, щоб сформувати списки для підготовчих занять , які будуть проходити на весняних канікулах .

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

Обстеження фахівцями й оцінку функціональної готовності дитини до школи проводять за рік (у 5 або в 6 років) до вступу в школу.

Документи, які необхідні для переводу з іншої школи:

- заява батьків,
- копія свідоцтва про народження дитини,
- паспорт одного з батьків,
- особова справа учня (учениці),
- медична картка