Вступ до школи

УВАГА!

Лисівський заклад загальної середньої освіти

розпочав прийом документів дітей до 1 класу.

Прийом документів для зарахування учнів до        першого класу 2024-2025 навчального року

здійснюється за адресою:

село Лисівка  вулиця Центральна , 237

або електронною поштою:

[email protected]

Шановні батьки! Якщо Ви бажаєте дати своїй дитині якісну освіту та забезпечити щасливе майбутнє, запрошуємо до нашої школи!

Наш заклад – це:
– сучасний освітній простір;
– якісна організація змішаного навчання в умовах карантину та надзвичайних ситуаціях;
– комфортні та безпечні умови для навчання та дозвілля;
– індивідуальний підхід до кожного учня;
– творчий колектив педагогів високого рівня професійної компетентності;
– сприятливий психологічний клімат та дружня атмосфера.

Перелік документів, необхідних для подачі заяви

1. Заява одного з батьків дитини, поданої особисто з пред’явленням оригіналу документа, що засвідчує особу заявника, згоду на обробку персональних даних (подається разом з оригіналами документів)
  2. Медична довідка

Зразок

Директору Лисівського ЗЗСО

Міщенко С.Б.

Від________________________________

(прізвище, ім’я одного з батьків дитини)

який (яка) проживає за адресою:

Контактні телефони :

ЗАЯВА

Прошу прийняти мого(ю) сина(доньку), П.І.П (рік народження дитини) до 1-го класу Лисівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

З умовами зарахування ознайомлення. Даю згоду використовувати та обробляти персональні дитини у порядку встановленим чинним законодавством. Мова навчання дитини – українська.

До заяви додаю медичну довідку, копію свідоцтва про народження дитини та індифікаційного номеру.

«____» __________ 2024 року                     _____________

(підпис)