7 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

7 квіт. 2024
7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров’я. Щорічно у Лисівському ЗЗСО проходить загальношкільне свято. Головна мета заходу – звернути увагу на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань. Цьогоріч школярі поділилися своїми фото ранкової зарядки.

7 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров’я. Щорічно у Лисівському ЗЗСО проходить  загальношкільне свято. Головна мета заходу – звернути увагу  на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань. Цьогоріч школярі поділилися своїми фото ранкової зарядки.

Здоров’я – це перша і найважливіша потреба людини, яка забезпечує гармонійний розвиток особистості та визначає його здібність до праці. Воно є найважливішою передумовою до пізнання навколишнього світу, самоствердження та щастя людини.

Найважливіші правила здорового способу життя:

- Найважливіше при здоровому способі життя - це харчування. Правильне харчування!  Більше фруктів і овочів, продуктів, наповнених корисними для нашого організму  речовинами.

- Будьте активними, життєрадісними і відкритими до світу. Корисними є піші прогулянки на свіжому повітрі, ранкові пробіжки, зарядки. Ходіть більше пішки, гуляйте у парках та лісах, будьте рухливими.

- Здоровий спосіб життя жодним чином не сумісний зі шкідливими звичками: куріння, вживання алкоголю та наркотиків.

- Основа здорового способу життя - правильний розпорядок дня.

- Одне з найважливіших правил  здорового способу життя – це позитивний настрій!

- Здоровий спосіб життя - це дбайливе ставлення до себе! Себе треба любити, про себе потрібно піклуватися.

Детальніше на Facebook