«Доля Тараса й доля України - невіддільні»

11 бер. 2024

Усім відомо, що перша декада березня має назву «Шевченківські дні».  В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті й з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Для українців такою святинею є видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч, натхненник національних ідей, провідник добра, волі, щастя і правди – Тарас Шевченко. 11 березня відбувся загальношкільний захід «Доля Тараса  й доля України - невіддільні». Діти попрацювали зі закодованим текстом вірша «Садок вишневий коло хати…», прослухали поезії «Село» у виконанні учнів 5кл.(Герасименко І., Кулєшова В., Муравйов Ю.)  та «Зацвіла в долині червона калина…» - 6кл. (Іванова А., Штагер М., Ламіна О.). Привітали учасників міського онлайн-конкурсу читців «Слово Тарасове струнами б’ється!». А переможцям, Лигачу І. та Чернишової М. побажали успіху в обласному етапі.

Детальніше на Facebook