Онлайн проєкт "Олімпійська вітальня"

15 лют. 2024
“ПЛІЧ-О-ПЛІЧ зі спортом”

Онлайн проєкт "Олімпійська вітальня"

Заняття спортом, виконання фізичних вправ в умовах дистанційного навчання та вкрай небезпечної ситуації в нашому регіоні , стало не тільки способом підтримки  фізичної форми, а й ментального здоров'я . Саме тому ініціатива Президента України Володимира Зеленського “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ зі спортом” , продовжує бути важливою складовою шкільного життя. У рамках проєкту “Олімпійська вітальня” учні школи не тільки знайомляться з спортивними досягненнями і перемогами українців, а й самі долучаються до фізичної культури у позаурочний час. Приклад показали наші найменші школярі, провівши челендж  “Я морозу не боюся”. Першокласники залюбки поділилися своїми фото , аби стати прикладом для інших.