"ПЛІЧ-О-ПЛІЧ зі спортом"

19 лист. 2023
Рух — це життя і це твердження не викликає сумнівів.

"ПЛІЧ-О-ПЛІЧ зі спортом"
Рух — це життя і це твердження не викликає сумнівів. Важко переоцінити роль спорту у житті людини. Та тривале дистанційне навчання призводить до браку фізичної активності школярів. Тому з метою популяризації учнівського спорту, формування здорового способу життя та зміцнення здоров’я дітей,  увагу руховій активності у Лисівському ЗЗСО приділяють не тільки під час уроків фізкультури.  "Спортивна родина міцна країна" — це гасло фото — челенджу , який пройшов у школі на початку листопада. Вікторина  "Олімпійська спадщина сучасної України" пройшла для учнів 7 — 8 класів. А ранкові зустрічі інколи проходять у формі зарядки чи руханки. Важливість заняття спортом, загартування, здорове харчування, недопустимість шкідливих звичок — ці питання класні керівники обговорюють з школярами під час виховних годин.
Детальніше на нашій сторінці у Facebook