«А мова – це душа народу, народ без мови – не народ»

1 лист. 2023
Першого листопада 2023р., у межах тижня української мови та літератури, відбулося загальношкільне свято «А мова – це душа народу, народ без мови – не народ».

Захід розпочався хвилиною мовчання за загиблими у війні проти російської агресії. Адже завдяки їм та нашим захисникам ми можемо сьогодні вільно навчатися, хоч і онлайн ! Учні познайомилися з історією появи свята Дня української писемності та мови, погортали трагічні сторінки календаря - боротьби рідної мови за своє право на існування. Діти створили хмару слів-епітетів до словосполучення «українська мова». Прослухали інформацію про початок І етапу конкурсів: Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка (5-9кл.) та ім. П. Яцика (3 – 9 кл.). Переможці конкурсів минулого року: Дубовицька С., Іванова А., Ламіна О., Зайченко А., Руссул О. побажали всім охочим успіхів у конкурсах цьогоріч.
Пам’ятаймо, що мова народу – поняття священне. І зневажати її – це не лише ознака безкультур’я, а й бездуховності. Любімо, шануймо рідну українську мову.
Детальніше на нашій сторінці у Facebook