Європейський день боротьби з торгівлею людьми

17 жовт. 2023

17.10.2023 у Лисівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів практичним психологом Івановою К.О. було проведено заняття до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Метою заняття було ознайомити учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем; сприяти формуванню особистості, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу; навчати дітей використовувати знання щодо торгівлі людьми в різних життєвих ситуаціях;
виховувати активну позицію щодо можливостей захисту своїх прав;
розвивати навички безпечної поведінки;
виховувати толерантне ставлення до людей, які потрапили в складні життєві обставини. Здобувачі освіти прослухали загальну інформацію про такий злочин як "торгівля людьми", причини та способи уникання, боротьби та потрапляння в рабство, основні небезпеки торгівлі людьми в умовах воєнного стану, а також закріпили отримані знання під час вправи "мозковий штурм".
Детальныше: https://www.facebook.com/groups/720337148638644/permalink/1280451985960488/