Урок доброти

4 жовт. 2023
Урок доброти

До Міністерства освіти і науки України звернулася благодійна організація«Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» («Нарру paw») з пропозицією щодо проведення в закладах освіти 4-11 жовтня 2023 року уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин , присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, який щорічно відзначають 4 жовтня.

Загальношкільний урок Доброти пройшов і в Лисівській школі. Оскільки наші школярі проживають у сільській місцевості , фактично кожен має домашнього улюбленця ( і часто  -не одного). Саме тому говорили про важливість постійного піклування за своїми домашніми улюбленцями і про наслідки безвідповідального ставлення до тварин. Згадали й історії про тварин-героїв, які врятували життя людям. І , звичайно, кожен хотів поділитися фото свого пухнастого друга.
Детальніше на нашій сторінці у Facebook