День цивільного захисту

27 квіт. 2024
Відповідно до статті 34 Закону України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» всі категорії населення зобов’язані вивчати основні способи захисту від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, прийоми надання першої медичної допомоги потерпілим, правила користування засобами захисту, а також дотримуватися заходів безпеки.

26 квітня у Лисівській школі пройшли уроки цивільного захисту. Розглянули та обговорили питання мінної, ракетної та ядерної небезпеки. пригадали правила поведінки під час повітряної тривоги: як діяти, коли чуєш сигнал тривоги; що взяти з собою в укриття; що треба робити, якщо сигнал тривоги застав тебе на вулиці або у транспорті; яке найбезпечніше місце у нас вдома. Діти розширили свої знання про радіаційну та хімічну безпеку. Вчилися знімати психологічне навантаження за допомогою дихальних вправ, казкотерапії, релаксації.
Знання та дотримання правил безпеки допоможуть зберегти життя та здоров’я!
Детальнішн на Facebook