14 вер. 2023
Найціннішим скарбом для людини є здоров’я!

Найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. Доброю традицією стало у Лисівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів   проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 11 по 16 вересня. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму.

Розпочався тиждень з Олімпійського уроку  на якому учні отримали цікаву, пізнавальну та вичерпну інформацію про олімпійську славу України, важливість ведення здорового способу життя та необхідність займатися фізкультурою і спортом.

Класними керівниками та вчителями фізкультури проведені цікаві вікторини, бадьорі руханки ,  веселі челенджі , захоплюючі флешмоби  фізкультурно-оздоровчої спрямованості. Діти і вчителі отримали заряд олімпійського духу не тільки на тиждень, а й на цілий рік.

Побажаємо учням  успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.