День Знань

1 вер. 2023
Вітаємо із Днем Знань

На календарі 1 вересня, а це означає  не тільки початок осені, а й початок нового навчального року. День Знань — це особливе свято! Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, а також і для випускників, адже маленькі сьогодні вперше переступлять поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років, зростатимуть і мужнітимуть. А для випускників — це  останній першовересень.

Зачекались дітей педагоги,

Не звичайний в нас перший урок,

У країні війна і лунають тривоги,

Дистанційний сьогодні дзвінок.

У Лисівському ЗЗСО свято Першого дзвоника проходило дистанційно на добре  знайомій усім школярам і вчителям платформі TIMS. З початком навчального року дітей, батьків і педагогів привітав директор школи Міщенко Сергій Борисович. Слова підтримки і найкращі побажання прозвучали від старости Лисівського округу Кабанець Юлії Віталіївни. А учитель 1 класу Старостенко Алла Євгенівна познайомила школярів з першокласниками.

Дзвени, дзвіночку наш, щоб чули всі на світі.

Що починають знову навчатися діти.

Дзвени, наш перший дзвонику і пам’ятай,

Нам тільки мирне навчання дай!