День народження Тараса Шевченка

9 бер. 2023
Ми щиро захоплюємося високим образом Кобзаря, його громадянською принциповістю і моральною чистотою, почуттям соціальної і національної справедливості, відданістю правді і свободі.

Сьогодні день народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, мислителя.
Народився Тарас Шевченко (1814-1861) в селі Моринці, що на Черкащині, в сім'ї кріпаків поміщика Енгельгардта.
Шевченко – творець в українській літературі, в духовному житті України.
Метою години спілкування у 1-5 класів було розширити знання учнів про життя і творчість Т. Г. Шевченка, сприяти вихованню національної самосвідомості учнів;