День знань

1 вер. 2022
Лунають привітання та теплі слова. Усі бажають школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Зачекались дітей педагоги,

Не звичайний в нас перший урок,

У країні війна і лунають тривоги,

Дистанційний сьогодні дзвінок.

Раз у житті ми буваємо першокласниками. Сьогодні для наших юних школярів розпочинається цікава подорож у «Країну Знань».

В цей день – 1 вересня – лунають привітання та теплі слова. Усі бажають школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! А також особливу увагу приділяють тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше, а для кого – востаннє.

11 років тому, щасливі й радісні, з татами й мамами за руку, вони переступили поріг рідної школи! Тож нехай цей рік для вас буде мирним, легким та успішним.

У Лисівському ЗЗСО сьогодні пройшли у режимі онлайн «Свято першого дзвоника», патріотичні уроки « Україна мій рідний дім», « Ми українці: честь і слава незламні», «Україна починається з тебе»

Детальніше за посиланням  https://www.facebook.com/groups/720337148638644/permalink/1052742008731488/